Recenze platformy Finpari

Brokerská společnost Finpari je na trhu již od roku 2012. Tento broker je zaregistrovaný na Kypru a má certifikát CySEC, což je jasnou známkou spolehlivosti. Tato společnost je regulovaná místními zákony.

Typy binárních opcí

Kromě běžných typů opcí Finpari nabízí žebříkové kontrakty. Výdělek obchodníka závisí na počtu bodů, na které cena dosáhla.

Vsazená částka se může zněkolikanásobit díky opcím „one touch.“

Během transakce můžete zdvojnásobit sázku, nebo obrátit její směr (otevřít podobnou transakci v opačném směru), nebo uzavřít obchod dříve, aniž byste museli čekat na termín ukončení.

Nabízená aktiva

Tento broker vám umožní obchodovat s různými měnami, akciemi, komoditami a rejstříky. Obchodník má možnost obchodovat i s měnovými páry, tzn. vybrat si různé kategorie aktiv.

Vklady na účet

Tato platforma vám umožní vložit si peníze na účet pomocí kreditky karty a velkého množství elektronických platebních systémů, například WebMoney. Finpari akceptuje také bitcoiny.

Výběr

Výběr je proveden na stejný účet, ze kterého jste do svého účtu vkládali peníze. Platforma umožnuje registrovaným uživatelům bez výjimky a bez ohledu na typ účtu vybrat peníze během jedné hodiny.

Transakce kopírující ostatní obchodníky

Nováčci mohou využít nejen demo účet, který je naučí obchodovat, ale mohou také kopírovat obchody profesionálních obchodníků. Díky tomu mohou na opcích vydělat i bez nutnosti speciálních znalostí.

Typy účtů a bonusy

Tento systém nabízí tři typy účtů: Bronze, Silver a Gold. Bronzový účet si můžete otevřít s minimálním vkladem $ 250 (minimální částka), stříbrný s vkladem $ 1000 a zlatý s vkladem $ 3000. Od typu účtu se odvíjí také bonusy – 20%, 50% a 100%. Účty Silver a Gold nabízejí možnost tří transakcí s garantovaným úspěchem. Pokud obchodník při těchto transakcích přijde o peníze, broker mu vyplatí kompenzaci v plné výši a poskytne bonus.

Mobilní obchodování

Finpari nabízí možnost obchodovat na různých mobilních zařízeních, včetně Apple a Android, které podporuje mobilní platforma v plném rozsahu. Díky tomu můžete obchodovat kdykoli a odkudkoli.

Školení

Kromě video tutoriálu, který vás naučí obchodovat s opcemi a e-knihou zdarma, kterou si můžete přečíst na webové stránce, vám broker nabízí příležitost účastnit se webinářů s úspěšnými obchodníky. Školení je dostupné pro registrované uživatele v systému, zatímco webináře vyžadují částku na účtu alespoň $ 1000.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *