Jak si vydělávat na opcích One Touch

Tyto opce jsou skvělou příležitostí, jak vydělat peníze. Motivace získat výdělek je hlavním faktorem, který přispívá k oblibě obchodování s One Touch opcemi. Transakce s opcemi vám většinou vynesou až 85%. Když si například koupíte opci za £10, můžete vydělat až £18.5. To je slušný výdělek, když vezmeme v úvahu, že obchodování s binárními opcemi zahrnuje jen malé riziko (například ve srovnání s burzou Forex a ostatními burzami).

Je přirozené, že obchodníci, kteří chtějí vydělat maximální obnos peněz, nebudou chtít vydělávat pouze 85%. One Touch opce brokeři vytvořili přesně pro tyto obchodníky.

Co je „One Touch“?

„One Touch“ binární opce nelze považovat za klasické binární opce, protože je nutné zohlednit několik dalších faktorů – fluktuace ceny ve srovnání s aktuální úrovní, trend, který bude následovat, a také to, jak daleko se cena dostane z bodu, ve kterém byla při otevření transakce.

Aby byly One Touch opce pro obchodníka výnosné, obchodník musí při otevření pozice stanovit bod, kterého cenový diagram během transakce dosáhne. Pracovní princip je vcelku jednoduchý. Pokud se cena dotkne tohoto bodu, tato opce je výnosná a vy získáte peníze. Kolik peněz to bude? To závisí na tom, jak daleko byl bod, který jste si zvolili, od původní ceny při otevření pozice. Každý obchodník si tedy může zvolit obnos, který může získat.

Když budete využívat One Touch opce, můžete vydělat slušné peníze – od 100% až do 500% a dokonce i více. Jinými slovy, když budete mít štěstí, můžete si s £100 vkladu vydělat i £500 jen díky jedné úspěšné transakci, která bude mít pravděpodobně velmi krátkou dobu vypršení. Proto jsou binární opce tak populární.

Výhody a nevýhody

Měli bychom zde zmínit také výhody a nevýhody binárních opcí. Hlavní výhodou je to, že si obchodník může vydělat spoustu peněz. Když budete využívat všechny příležitosti, které vám tyto opce nabízejí, nebudete muset provádět více transakcí, než v případě klasických opcí Call/Put, ale vaše výdělky budou značně vyšší. Měli byste si ale uvědomit, že u těchto opcí je riziko velmi vysoké. Když tedy budete obchodovat s One Touch opcemi, měli byste ke každé transakci přistupovat zodpovědně a seriózně a neměli byste obchodovat příliš často.

Druhou výhodou One Touch opcí je to, že stačí, aby se cena jednou dotkla bodu, který jste si zvolili při otevření pozice. Jen jedno dotknutí bohatě stačí. Nezáleží na tom, kde bude cena při ukončení vaší transakce – zda bude vyšší, než vaše stanovená cena, nebo nižší. Pokud se cena alespoň jednou dotkne vaší zvolené úrovně, automaticky vyděláte peníze. Většina brokerů uzavírá pozice s One Touch opcemi ve chvíli, kdy se cena dotkne zvoleného bodu. Proto je možné, že se stane následující situace: otevřete si dlouhou pozici, například na několik dní a když budete mít štěstí, pozice se uzavře po několika hodinách a vy získáte svůj výdělek. Mnoho obchodníků tuto funkci oceňuje.

Nyní se pojďme zaměřit na nevýhody opcí One Touch. Hlavním problémem je v každém případě velké riziko. Toto riziko je ovšem přijatelné, protože možné výdělky jsou mnohem vyšší, než ztráty, které mohou nastat při obchodování s jinými druhy opcí.

One Touch opce ale nepatří mezi opce, které vám mohou přinést pravidelný výdělek. Když analyzujete relevantní statistiky, zjistíte, že profitabilita úspěšného obchodu s opcemi Call/Put je zhruba 50%, protože cena může jít pouze nahoru, nebo dolů. Co se týče One Touch opcí, pravděpodobnost úspěšného obchodu je nepřímo úměrná vzdálenosti, kterou musí cena urazit od původního bodu. Proto je důležité, aby si obchodník důkladně propočítal všechna rizika a nepokoušel se vydělat velké peníze, když pravděpodobnost úspěchu není dost vysoká. Je lepší vydělávat si méně, ale pravidelně a s vysokou pravděpodobností úspěšnosti transakcí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *