Jak využívat obchodní signály zdarma

Jak si zvolit neplacené obchodní signály pro obchodování s binárními opcemi, a také, jak je využívat pro správné předpovědi?

Výběr zdrojů

Předpokládejme, že vám na email přišla nabídka neplacených obchodních signálů. V současné době je spousta nabídek, protože mnoho brokerů, finančních poradců a soukromých obchodníků tyto nabídky rozesílá.

Někteří brokeři mají několik možností, jak získávat tato doporučení. Zasílání emailem, emaily pro VIP klienty, doporučení od osobních manažerů, informace o nejnovějších úspěšných obchodech, atd. Obecně platí, že byste si vždy měli číst recenze uživatelů na AnyOption, Dragon Options, FrontStocks a dalších stránkách, abyste věděli, co společnosti nabízejí.

Zpravidla vám společnosti posílají tyto signály, abyste si mohli ověřit jejich účinnost a přihlásili se k v budoucnu k odběru komerčních signálů. Neměli byste to ale dělat ihned – nejprve musíte ověřit, že jsou signály užitečné. Jak toho dosáhnout?

Nejprve se ujistěte, že dostáváte signály ve správné frekvenci a že jsou přizpůsobeny časovým rámcům, se kterými pracujete. Pokud například obchodujete s hodinovou tabulkou, pravděpodobně nebudete potřebovat signály, které předpovídají pohyby cen na následující den. Naopak je pravděpodobnější, že vás budou zajímat spíše signály, které předpovídají změny kotací v následujících třiceti minutách, nebo dvou či tří hodinách. Jinými slovy, obchodní signály, které budete odebírat, by měly sedět vašemu stylu obchodování. Pouze v tomto případě budete moci doufat, že se vám tyto signály budou hodit a budete je moci využít jako základ úspěšného obchodování s binárními opcemi.

Za druhé je nutné si obchodní signály otestovat. Toto testování byste měli provádět s pomocí demo účtu. V tomto případě nepřijdete o skutečné peníze a zároveň se dozvíte, zda doporučením můžete důvěřovat. Obnos n demo účtu by měl být stejný, jako obnos, se kterým hodláte v budoucnu obchodovat. Pomůže vám to nejen ověřit si signály, ale také vybudovat si vlastní obchodní systém, který bude přizpůsobený managementu vašeho vkladu.

Za třetí se musíte rozhodnout, s jakým základním aktivem budete pracovat. Budete se moci rozhodnout a vybrat si. Neměli byste se ale pokoušet obchodovat se vším najednou, protože ve většině případů to znamená, že se obchodník nedokáže soustředit a přijde o peníze. Proto je lepší vybrat si například Euro, nebo švýcarský frank, nebo zlato, a testovat signály, které jsou relevantní pro toto konkrétní aktivum.

Během tohoto testu vám bude brzy jasné, zda se můžete spoléhat na doporučení, která vám chodí. Je snadné spočítat si poměr úspěšných a neúspěšných obchodů. Když budete dodržovat všechny instrukce a doporučení, která obdržíte v signálech, alespoň 3 z 5 transakcí by měly být úspěšné.

Kromě toho byste si měli otestovat také stabilitu systému. I v případě, že jste měli několik úspěšných transakcí za sebou, je dobré podívat se na budoucí dynamiku. Znamená to, že si musíte zkontrolovat, zda váš systém bude úspěšný i po několika dnech. Pouze v tomto případě si budete moci být jistí, že jsou vaše signály efektivní i z dlouhodobého hlediska a budete moci přepnout na skutečný obchodní účet a začít vydělávat skutečné peníze díky obchodování s binárními opcemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *