Největší možné výdělky při obchodování

Je těžké uvěřit tomu, že obyčejné obchodování s opcemi může být velmi výnosné. Faktem ale je, že existuje mnoho úspěšných příběhů obchodníků, kterým se podařilo vydělat si peníze, které byly až stonásobně vyšší, než jejich běžné platy. Měli bychom si ale uvědomit, že úspěch závisí na tom, jaký člověk se považuje za obchodníka. Každý je jiný a každý má své vlastní talenty, které mohou být jak výhodou, tak nevýhodou. V každém případě byste si měli pamatovat, že obchodník musí mít následující vlastnosti:

  • Chladná vypočítavost. Tato vlastnost nahrazuje nadšení pro hru a hazard u obchodníka, který potřebuje naprosto seriózní přístup k obchodování a musí dělat jen dobře připravené kroky s vidinou jasného cíle a bez spoléhání na štěstí.
  • Schopnost čekat na nejlepší moment. Tato vlastnost je u profesionálního obchodníka nejdůležitější. Jde o to, že obchodníci, kteří si vydělávají spoustu peněz, neprovádějí desítky různých operací, ale například jen tři nebo čtyři za měsíc. Není to sice moc, ale každý jejich krok je dobře promyšlený a zajistí jim úspěch. Nejdůležitější je správná předpověď, kalkulace a sebejistota.
  • Pevnost a znalosti. Skutečný obchodník neváhá riskovat a nevzdá se ani po několika neúspěších. Abyste se vyhnuli neúspěchu, potřebujete znalosti, přesné informace a porozumění obchodu. Obchodník musí mít technické znalosti obchodování a musí rozumět stavu ekonomiky a umět předpovídat ekonomické změny.
  • Vždy byste se měli učit nové věci. Dokud nebudete znát všechny detaily technického obchodování a nebudete schopni analyzovat ekonomické vývoje a přesně je odhadovat, nebudete mít úspěch. Měli byste pečlivě trénovat s pomocí demo účtu, abyste se naučili vše potřebné.
  • Měli byste si zvolit správnou obchodní strategii. Zvolte si marži zisku, která bude sladěna s vaší investicí a vaší ochotou riskovat. Pochopitelně je lepší zvolit si průměrnou strategii a vyrovnat rizika a výnosy. Můžete si například zvolit 60% rizikovou strategii, která je rozumně výnosná. To by ale znamenalo neustálé navyšování vkladu, což je pro úspěch klíčové.

  • v USA jsou binární opce regulovány Komisí pro obchodování s komoditami a cennými papíry a Komisí pro bezpečnost a regulaci obchodování na burze
  • v Austrálii je obchodování regulováno Australským úřadem pro cenné papíry a Investiční komisí,
  • ve Spojeném Království je regulačním úřadem Úřad finanční správy,
  • na Kypru jsou binární opce regulovány Kyperskou komisí pro burzu a cenné papíry.

První kroky v obchodování

Pravděpodobně se už těšíte, až budete moci začít obchodovat. V tomto případě ovšem neřešíte pouze svoji budoucnost, ale také první výsledky, které můžete očekávat v následujících týdnech a měsících. Pokud chcete dosáhnout výsledků, měli byste si pamatovat následující pravidla:

Nejlepší je zvolit si strategii, která bude počítat se všemi detaily tohoto obchodu. Neměli byste se hnát za vysokými výdělky. Pamatujte si, že vaše stabilita závisí na znalostech, které byste si měli stále rozšiřovat.

Legislativní bariéry v obchodování s binárními opcemi

Trh s binárními opcemi vypadá celkem slibně. Jedinou překážkou jeho rychlého vývoje je legislativní regulace. Musíte se dobře orientovat v právním prostředí obchodování s opcemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *