Kompletní přehled brokerské společnosti No1options

Kvalitní produkt nevyžaduje reklamu, protože jeho kvalita mluví sama za sebe, a broker s binárními opcemi No1options to dokazuje. Tato společnost je na trhu dva roky, ale za tuto krátkou dobu si dokázala vybudovat dobré jméno mezi obchodníky. Žádné reklamy ani recenze nedokážou přitáhnout tolik obchodníků, jako kvalitní prostředí, pohodlná obchodní platforma a zejména přístup ke klientům. Když klienti vidí tyto charakteristiky, jejich přítomnost na platformě je pro brokera nejlepší reklamou. A No1options to dobře ví.

Obchodní platforma No1 posílila svoji funkcionalitu. Umožňuje vám nejen měnit rozvrh časových intervalů v závislosti na termínu vypršení opce, ale můžete také využívat technické indikátory. To vám umožní využívat technických indikátorů založených na přímých aktuálních údajích o cenách, což značně zvyšuje jejich přesnost a tím i efektivitu obchodování. Kromě toho je možné si nainstalovat opce Stop Loss a Take Profit pro FX / CFD, což vám umožní nejen vyhnout se ztrátě, ale také vám to garantuje výdělky.

Platební transakce

Systém brokerské společnosti No1options nevyžaduje žádný poplatek za výběr. Poplatek platíte pouze v systému, na který si převádíte peníze. Minimální výběr také není omezen. Výběr trvá jen 3 dny. Protože je No1options regulovaná FSA, což je organizace známá svými přísnými požadavky pro finanční transakce, kde před prvním výběrem musí obchodník projít procesem verifikace (ověřením) informací uvedených v jeho účtu a v pasu. Pro převody peněz na účet můžete použít platební kartu, nebo bankovní účet. Protože jsou to nejběžnější a nejlevnější metody, broker své obchodníky zbytečně nezatěžuje dalšími možnými systémy.

Obchodní nástroje

No1options má zhruba 70 obchodních nástrojů, mezi které patří například měnové páry, akcie, rejstříky a komodity. Tyto nástroje nejsou vybírány náhodně. Broker nabízí jen ty nejlépe předvídatelné a nejběžnější měnové páry, s ohledem na pohodlí svých obchodníků. Společnost vydává předpovědi a signály pro všechny uvedené měny. Mezi akciemi najdete pouze ty nejstabilnější akcie s nejvyšším potenciálem pro růst. Tato skupina zahrnuje pouze akcie společností, o nichž si můžete zjistit všechny informace na internetu. Akciové rejstříky jsou zastoupeny nejdůležitějšími rejstříky na trhu. Mezi komoditami najdete produkty, které mají silnou korelaci s měnami, což obchodníkům pomáhá využívat korelaci a zvyšovat zisky.

Bezpečnost

Z právního pohledu jsou obchodníci této společnosti chráněni přísnými regulacemi FSA, které vydávají finanční společnosti zaregistrované v Londýně. Technické aspekty finančních a komerčních transakcí jsou chráněny systémem SSL. Všechny vklady do systému No1options jsou pojištěny společností Geotrust.

Služby podpory

Broker No1options byl vytvořen skupinou úspěšných bývalých obchodníků, kteří jsou dobře seznámeni s běžnými problémy podpory. Tito brokeři vědí, jak těžké někdy může být kontaktovat manažera podpory a čekat na jeho odpověď, která je často naprosto bezcenná. Proto věnují speciální pozornost podpoře klientů. Podpora funguje nonstop a manažeři poskytují svým klientům detailní a precizní odpovědi na všechny dotazy.

Výhody No1options:

  • Tento broker je regulován autoritativním orgánem
  • Inovativní obchodní platforma
  • Pečlivě navržený seznam obchodních nástrojů
  • Vysoké koeficienty opcí

Závěr

No1options tvrdí, že jde o aktivně se vyvíjející mladou brokerskou společnost, která si rychle získala podíl na trhu. Tato společnost byla založena bývalými obchodníky, což vám poskytuje příležitost zamyslet se nad novou kvalitativní úrovní služeb. Otestovali jsme to osobně – broker No1options poskytuje příležitost neobchodovat, ale vydělávat peníze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *