Olymp Trade – přehled a recenze

Brokerská společnost Olymp Trade začala svůj příběh v září roku 2014. Lze tedy říci, že jde o velmi mladého brokera na trhu s binárními opcemi. Zároveň ze má ale každý obchodník možnost využít podpory a získat odpovědi na všechny své dotazy v ruštině.

V tuto chvíli broker nemá licenci. Obchodníci musejí důvěřovat jeho reputaci. Registrovaná kancelář tohoto brokera je stejná, jako obchodní adresa společnosti IQ Option (obě společnosti jsou zaregistrované na Kypru ve stejné budově).

Charakteristiky obchodování s binárními opcemi

Zajímavost této platformy je to, že poskytuje pouze jeden typ binárních opcí, které se nazývají Call-Put. Na stránce nenajdete žádné jiné typy kontraktů, jako například One Touch. Co se týče termínu vypršení opcí, maximální doba je jedna hodina a minimální je jedna minuta. To znamená, že broker nabízí dobré příležitosti těm, kteří obchodují v menším měřítku, ale ti, kteří chtějí využívat fundamentální analýzu, nemají na Olymp v podstatě žádnou šanci.

Typy nabízených aktiv

Tento broker nabízí jen malé množství aktiv (10 typů), zatímco ostatní brokeři nabízejí často mnohonásobně více. Mezi dostupná aktiva patří měny, jako je euro, rubl a dolar-rubl. Jdou zde také některé druhy komodit, jako je zlato, stříbro a ropa.

Zajímavé na Olymp Trade je to, že má náhodné aktivum, které mění cenu nepředvídatelně, ale zároveň je možné s ním obchodovat dokonce i o víkendech. I zde ale platí, že toto aktivum je zajímavější spíše pro začátečníky, než pro seriózní obchodníky.

Vklady na účet a výběry

Minimální vklad na účet je 350 rublů a minimální hodnota opce je pouze 30 rublů. Když se rozhodnete doplnit si účet v dolarech, budete muset zaplatit trochu více – 10 dolarů vklad a 1 dolar pro minimální sázku. Tyto částky jsou ovšem velmi nízké. Společnost si neúčtuje žádné poplatky za výběry ani vklady.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *